PODZIEL SIĘ

Nie odbędzie się zaplanowana na czerwiec HardaSuka Ultimate Triathlon Challenge.

Przyczyna jest oczywiście jasna, piszą o niej organizatorzy w wydanym komunikacie. – Nie ma szans na bezpieczne przeprowadzenie Waszej potyczki z Hardą w tym roku. Nie ma pewności co do terminu zakończenia sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Nie ma pewności, czy TPN będzie otwarty, czy granicę będą otwarte. Przede wszystkim uważamy, że w obecnych warunkach przy obowiązujących restrykcjach nie uda Wam się przygotować do zawodów w sposób gwarantujący Wasze bezpieczeństwo. Ostatnie nasze przygody w lesie i miejskie interwały z radiowozami w roli głównej tylko to potwierdzają. Z dniem dzisiejszym zaczną wychodzić do Was przelewy zwrotne. Przy kolejnej edycji zawodnicy z listy startowej 2020 będą mieli oczywiście pierwszeństwo zapisu – poinformowano.

HardaSuka to trudne zawody triathlonowe. Organizatorzy informują, że jedne z najcięższych na świecie. Miały się odbyć 19 i 20 marca 2020.

W skład zawodów wchodził odcinek pływacki o długości pięciu kilometrów, rowerowy (wokół Tatr Polskich i Słowackich) – 240 kilometrów oraz biegowy (start odcinka Dolina Chochołowska – Wołowiec – Jarząbczy Wierch – Ornak – Schronisko na Hali Ornak – Czerwone Wierchy – Kasprowy Wierch – Schronisko Murowaniec na Hali Gąsienicowej – Krzyżne – Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów – Świstówka – meta odcinka i meta zawodów Schronisko przy Morskim Oku) – 55 kilometrów.

źródło i fot.: hardasuka.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ