PODZIEL SIĘ

Aż trudno znaleźć słowa, żeby opisać to co się zdarzyło. W niedzielę skradziono aparat, który należał do osoby zaangażowanej w akcję charytatywną.

Poniżej publikujemy apel do złodzieja:

APEL DO ZŁODZIEJA Z HALI KODRATOWEJ!

W dniu dzisiejszym tj. 7 kwietnia br w godzinach 12.00-12.30 został skradziony aparat naszego Kolegi z PTTK – który charytatywnie pomagał mi w organizacji wyjazdu Stowarzyszenia na „Powitanie wiosny z krokusami na Kalatówkach”.

APELJE DO ZŁODZIEJA O ZWROT APARATU. Mam nadzieję, że masz jeszcze odrobinę honoru! Nadmieniam, że dane z monitoringu ze schroniska na Hali Kondratowej wraz z numerami aparatu zostały w dniu dzisiejszym przekazane Policji. Bardzo proszę o przesłanie aparatu na adres Stowarzyszenia, który podam poniżej.

Jesteśmy małym Stowarzyszeniem, utrzymujemy się z drobnych składek, działamy charytatywnie. Wspieramy społeczną aktywność kobiet Podbeskidzia, w tym przede wszystkim kobiet z grup społecznych zagrożonych marginalizacją lub wymagających szczególnego wsparcia.

Ten wyjazd był pierwszym, którym chciałam- jako Prezes Stowarzyszenia i pasjonatka gór- zaszczepić radość z gór. Pierwszy wyjazd, który miał być początkiem naszej regularnej przygody z Tatrami!!! Dzieci otrzymywały odznaki, książeczki PTTK do zbierania punktów. A przez „tego kogoś’ kogo zlokalizował monitoring zapamiętaliśmy tylko z tego wyjazdu smutną kradzież. Tym bardziej, że do kradzieży doszło, jak zamawialiśmy obiad dla grupy!!! Złodziej wykorzystał zamieszkanie!

W załączeniu jedyne zajęcie jakie mamy-z telefonu, ponieważ cała relacja z wyjazdu została na ów skradzionym aparacie.

Apeluje do Złodzieja o zwrot na podany poniżej adres skradzionego aparatu (nawet na nasz koszt), a wszystkich górskich przyjaciół o jak największe upowszechnianie postu. Wierzę, że ludzie gór, pomogą nam w odnalezieniu aparatu i stworzeniu fotorelacji z naszego wyjazdu w ukochane Tatry.

Prezes Stowarzyszenia
Ewelina Blacha- tel. 501 870 524

Dane do wysyłki aparatu dla złodzieja:
Stowarzyszenie Aktywne Kobiety Podbeskidzia
ul. Ks. Prałata Jana Banasia 15/3
34-312 Międzybrodzie Bialskie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ